תמונות ותגובות

1/4
קיבוץ עין הנציב- חנוכה 2013

 

"לחמוטל היקרה שלום רב.
ברצוני להודות על החוויה המרגשת והמיוחדת שחווינו במופע "הביטו אל האור". נראה שהאור שקרן מאישיותכם, הצליח לחדור אל ליבותינו ולהשפיע עלינו אור וחום עילאיים ממש. השירה העוצמתית, דברי הקישור המרגשים והליווי הכלי הוירטואוזי-כל אלה היו פשוט מושלמים! הקהל שנכח באולם נהנה והתרגש עד מאד. למחרת במייל הפנימי של הקיבוץ, ביטאו המשתתפים את עוצמת החוויה שעברו. מאחלת שעוד קהלים רבים יהנו מכם ומאישיותכם הקורנת. 
בתודה והערכה
אורה רינות רכזת תרבות עין הנציב"

1/2
 פסטיבל ימי זמר בחולון אפריל 2013

​​

"היינו, התרגשנו, היה נפלא! השירים הנפלאים של חמוטל מקבלים כבוד ונגיעה אמיתית בשירה של עדי ובעיבודים המוסיקליים.
והכל כאילו בסלון, בבית... 
מומלץ בחום!"  רינה קידרון.
 
 
 
"שלוש מילים: ענק, בראבו, וואו!!!!!" 
איזי חנקין

1/4
בית היוצר תל אביב אפריל 2013
 
"שלום עדי, כל-כך נהנתי אתמול וכך כל מי שהיה איתי ובאנו קבוצה של 12 איש וכולם יצאו פעורי פה. רוצה להודות לכן, על ערב נפלא , במופע מקסים, "הביטו אל האור", בו השילוב הנפלא בין הסיפורים מאחורי השירים, שאותם מספרת חמוטל בצורה שובה לב, בהומור, באנקדוטות מרגשות לבין קולך הערב, הנוגע, המצמרר, המספר, המאפשר לכל אחד לשמוע את השיר כאילו בפעם הראשונה. עדי, שרת מכל רמ"ח אברייך, באותנטיות שבאה לידי ביטוי בכל שיר ושיר, באמירה שלך, בהומור, בהנחיית הערב כולו. הערב היה מזמין, מיוחד, מרגש ומשאיר טעם של עוד... אתן נפלאות יחד !!!! מאחלת לכן המשך עשייה פורה – יש לכן מוצר מנצח!!!!  מרגלית בנג'יו"

1/3
בית ניר זכרון יעקב יוני 2013

​​

"אתמול בערב הגעתי עם חברה למופע המשותף של עדי לביא  עם חמוטל בן זאב, האמת? לא היה מתוכנן..אבל ספונטני זה תמיד הפתעה.... ואיזו הפתעה זו היתה!!! השילוב של השירים המדהימים של חמוטל, העיבודים החדשים והביצוע המדהים של עדי- היה פשוט- מרתק!!! לא יכולתי לזוז מהכיסא.....כבר שנים שלא התחברתי כך לזמרת- עדי פשוט מהממת, מנצחת על הלהקה ומכשפת את הקהל...... עשו לי שמייח בנשמה"
                                    ליטל חג'בי שובל